جلسه کمیته فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهر زاهدان

جلسه کمیته فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهر زاهدان با موضوع بررسی نحوه هزینه کرد اعتبارات ماده 23 جرائم رانندگی در حوزه شهر زاهدان در محل فرمانداری شهرستان زاهدان در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی شهرداری زاهدان و واگذاری فرکانس های تاکسی بیسیم

جلسه هماهنگی شهرداری زاهدان و واگذاری فرکانس های تاکسی بیسیم با موضوع بررسی نحوه واگذاری فرکانس های بیسیم به شرکت های واجد شرایط در حوزه حمل و نقل شهری در محل شهرداری زاهدان در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه سازمان تاکسیرانی زاهدان

جلسه سازمان تاکسیرانی زاهدان با موضوع بررسی اصلاح بودجه سازمان تاکسیرانی زاهدان در محل سازمان تاکسیرانی شهرستان زاهدان در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل استان

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل استان با موضوع بررسی و شناسایی و ساماندهی واحد های تولید کننده مواد خطرناک در سطح استان به منظور آموزش مبانی و تاکید بر رعایت ضوابط آیین نامه حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک درمحل استانداری سیستان و بلوچستان در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی با پلیس راه و پلیس راهور استان

جلسه هماهنگی با پلیس راه و پلیس راهور استان با موضوع بررسی و ارائه آموزش های لازم به پرسنل راه در زمینه حمل و نقل مواد خطرناک جهت ارتقاء سطح نظارت ، احصاء تخلفات و برخورد قاطعانه با خاطیان در محل فرماندهی نیروی انتظامی در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه بازرسی از سازمان اتوبوسرانی شهرستان چابهار

جلسه بازرسی از سازمان اتوبوسرانی شهرستان چابهار با موضوع بررسی و تعامل سازمان اتوبوسرانی چابهار با مجموعه های مرتبط با ناوگان حمل و نقل عمومی در محل شهرداری چابهار در دی ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه دیدار مردمی و مدیران ستادی استانداری

جلسه دیدار مردمی و مدیران ستادی استانداری با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مردم رسیده به دبیرخانه در تاریخ آذر 1395 در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید .

جلسه بررسی روند اجرایی دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری توسط شهرداری زاهدان

جلسه بررسی روند اجرایی دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری توسط شهرداری زاهدان با موضوع بررسی روند اجرایی دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری توسط شهرداری زاهدان و چگونگی تعامل با شرکت های فعال در این بخش در محل شهرداری زاهدان در آذر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی سازمان تاکسیرانی زاهدان با اتحادیه آژانس های تاکسی شهر زاهدان

جلسه هماهنگی سازمان تاکسیرانی زاهدان با اتحادیه آژانس های تاکسی شهر زاهدان با موضوع بررسی نحوه فعالیت و تعامل در ارائه خدمات به شهروندان در محل سازمان تاکسیرانی زاهدان در تاریخ آذر 1395 برگزار گردید .

جلسه ساماندهی بهره گیری از فرکانس بیسیم سیار توسط حمل و نقل عمومی شهر زاهدان

جلسه ساماندهی بهره گیری از فرکانس بیسیم سیار توسط حمل و نقل عمومی شهر زاهدان با موضوع بررسی و توزیع مناسب جغرافیایی شرکت های بهره بردار از سهمیه در اختیار در محل شهرداری زاهدان در آذر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کارگروه استانی معاینه فنی

جلسه کارگروه استانی معاینه فنی با موضوع بررسی و ابلاغ دستورالعمل ماده(3) آیین نامه اجرایی نحوه انجام و صدور برگ معاینه فنی خودرو در محل دفتر معاونت محترم عمرانی استانداری در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه پیشگیری از وقوع جرم در زمینه ی تصادفات و ایمنی راه ها

جلسه پیشگیری از وقوع جرم در زمینه ی تصادفات و ایمنی راه ها با موضوع بررسی علل تصادفات درون شهری و برون شهری و پیشگیری از وقوع جرم در زمینه ی تصادفات رانندگی در محل معاونت دادگستری استان در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه فرماندهی انتظامی پلیس راه شمال استان

جلسه فرماندهی انتظامی پلیس راه شمال استان با موضوع بررسی امنیت ناوگان حمل و نقل عمومی زائرین اربعین حسینی و تسهیل در عبور و مرور زائران پاکستانی و آمادگی در اجرای طرح زمستانی در محل فرماندهی پلیس راه شمال استان در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیسیون توسعه و عمران شورا

جلسه کمیسیون توسعه و عمران شورا با موضوع بررسی درخواست شرکت الکترونیک و کامپیوتر سروش مبنی بر احداث سایت مانیتورینگ ترافیک شهری در محل تالار شورای اسلامی شهر زاهدان در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک با موضوع بررسی درخواست های مردمی جهت نصب سرعتگیر و اصلاح هندسی معابر در محل شهرداری زاهدان در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک با موضوع بررسی طرح پیشنهادی شهرداری در خصوص بلوار پرستار تا بلوار خلیج فارس در محل شهرداری زاهدان در آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه بررسی روند حقوقی مطالبات بخش خصوصی از سازمان تاکسیرانی زاهدان

جلسه بررسی روند حقوقی مطالبات بخش خصوصی از سازمان تاکسیرانی زاهدان  با موضوع بررسی روند حقوقی مطالبات بخش خصوصی از سازمان تاکسیرانی زاهدان و اخذ تصمیم در خصوص ادامه فعالیت سازمان با توجه به بحران مالی بوجود آمده در محل شهرداری  زاهدان در تاریخ آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه سازمان اتوبوسرانی شهرستان چابهار

جلسه سازمان اتوبوسرانی شهرستان چابهار با موضوع بررسی مسائل ناوگان حمل و نقل عمومی (اتوبوسهای شهری) شهرستان چابهار و بازدید از اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی شهرستان چابهار درآبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه معاونت عمرانی درخصوص سفر وزیر محترم کشور و جناب آقای خندان دل

جلسه معاونت عمرانی درخصوص سفر وزیر محترم کشور و جناب آقای خندان دل با موضوع سفر وزیر کشور و پیشنهادات و تهیه گزارش و ... در  آبان ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی اجرای طرح پارکبان

جلسه هماهنگی اجرای طرح پارکبان با موضوع بررسی شرایط مندرج در آگهی انتخاب مجری طرح در محل شهرداری زاهدان در مهر ماه سال 1395 برگزار گردید .

جلسه بررسی ضوابط ترافیکی در ایجاد نمایشگاههای سطح شهر

جلسه بررسی ضوابط ترافیکی در ایجاد نمایشگاههای سطح شهر با موضوع  بررسی و ساماندهی معابر شهری در معابر پر ترافیک در محل فرمانداری زاهدان در مهر ماه سال 1395 برگزار گردید .

جلسه سازمان ترمینال و پایانه های مسافربری زاهدان

جلسه سازمان ترمینال و پایانه های مسافربری زاهدان با موضوع بررسی عملکرد شرکت خدمات رسان ترمینال مسافربری و بهبود منابع مالی سازمان در شهرداری زاهدان در تاریخ مهر ماه  1395 برگزار گردید .

جلسه تجلیل از نمونه های سال 95 راهوران محله

جلسه تجلیل از نمونه های سال 95 راهوران محله  با هدف گسترش همکاری راهوران محله در حوزه حمل و نقل جاده ای استان در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان در تاریخ مهر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه تقدیر از فعالین حوزه حمل و نقل

جلسه تقدیر از فعالین حوزه حمل و نقل با موضوع تقدیر از فعالین حوزه حمل و نقل و نقش همیاران پلیس در پیشبرد اهداف ترافیکی در محل مرکز پلیس راهور استان در مهر ماه  1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی مراکز معاینه فنی شهرداری زاهدان

جلسه هماهنگی مراکز معاینه فنی تحت پوشش شهرداری زاهدان با موضوع بررسی واگذاری مراکز معاینه فنی به بخش خصوصی با هدف ساماندهی و نظارت بر این مراکز در محل شهرداری زاهدان در مهر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه نحوه اجرایی شدن تشکلات جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان

جلسه نحوه اجرایی شدن تشکلات جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان با موضوع بررسی واگذاری خدمات راهداری شمال و جنوب استان از اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل جدید در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در تاریخ مهر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه برگزاری نشستی با حضور رئیس پژوهشکده دانشگاه سیستان و بلوچستان

جلسه برگزاری نشستی با حضور رئیس پژوهشکده دانشگاه سیستان و بلوچستان با موضوع بررسی نحوه تعامل و همکاری دانشگاه با حوزه حمل و نقل و ترافیک در انجام اقداماتی از جمله مطالعات بهبود تردد ترافیک شهرها و بهره گیری از توان علمی دانشگاه در جلسات شورای ترافیک استان و شهرستانها در محل دفتر حمل و نقل و ترافیک در مرداد ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه بررسی نحوه اجرایی شدن طرح پارکبان در معابر اصلی شهر زاهدان

جلسه بررسی نحوه اجرایی شدن طرح پارکبان در معابر اصلی شهر زاهدان با موضوع بررسی نحوه اجرایی شدن طرح پارکبان در معابر اصلی شهر زاهدان حسب مصوبات شورای ترافیک استان و چگونگی بکارگیری شرکت مجری طرح براساس قوانین و مقررات موجود در محل شهرداری زاهدان در مرداد ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه جلوگیری از تردد ناوگان سنگین در سطح شهر زاهدان

جلسه جلوگیری از تردد ناوگان سنگین در سطح شهر زاهدان با موضوع جلوگیری از تردد ناوگان سنگین در سطح شهر و نحوه تعامل و همکاری دستگاهها در جلوگیری از تردد وسائط نقلیه سنگین به داخل محدوده شهری در محل دفتر معاونت محترم امنیتی و انتظامی در مرداد ماه سال 1395 برگزار گردید .

جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان

جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان با موضوع بررسی مسائل رسیده به دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان در محل دفتر معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی در مرداد ماه 1395 برگزار گردید.

جلسه ساماندهی فضای فیزیکی استانداری

جلسه ساماندهی فضای فیزیکی استانداری  با موضوع بررسی و مذاکره پیرامون ساماندهی فضای فیزیکی استانداری و دفاتر مربوطه در محل دفتر معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع در مرداد ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه اعتبارات تبصره 6

جلسه اعتبارات تبصره 6 با موضوع بررسی و تکمیل شاخص های مورد نظر از جمله مطالعه مشاور- مبلغ قرارداد - نحوه تامین اعتبار و ...  در محل دفتر معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی در مرداد ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک

جلسه کمیسیون فنی و تخصصی حمل و نقل و ترافیک با موضوع بررسی طرح پیشنهادی دور برگردان محور یادگار امام در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری زاهدان مرداد ماه سال 1395 برگزار گردید .

جلسه کارگروه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان زاهدان

جلسه کارگروه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان زاهدان  با موضوع بررسی وضعیت ترافیک بلوار پرستار و همچنین وضعیت روشنایی این خیابان در محل فرمانداری زاهدان در مرداد ماه سال 1395 برگزارگردید.

جلسه سازمان اتوبوسرانی زاهدان

جلسه سازمان اتوبوسرانی زاهدان با موضوع بررسی مرکز بازسازی اتوبوس های فرسوده و استفاده از قابلیت سازمان اتوبوسرانی زاهدان به عنوان بازسازی اتوبوسهای فرسوده حوزه جنوب شرق کشور با حضور هیات اعزامی از سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور در محل سازمان اتوبوسرانی زاهدان در مرداد ماه سال 1395 برگزار گردید.

جلسه بررسی و اجرایی شدن شیوه نامه کمک به پروژه های عمرانی-خدماتی

جلسه بررسی و اجرایی شدن شیوه نامه کمک به پروژه های عمرانی-خدماتی با موضوع بررسی و اجرایی شدن شیوه نامه کمک به پروژه های عمرانی خدماتی و حمل و نقل شهرداریها از محل اعتبارات بهبود عبور و مرور در محل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه شورای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری زاهدان

جلسه شورای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری زاهدان با موضوعطرح و تصویب بیلان عملکرد و همچنین بررسی طرح پارکبان در معابر شهر زاهدان در محل شهرداری زاهدان در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه پیگیری اقدامات شهرداریها در ارتباط با اجرایی شدن سامانه پایش تصویری

جلسه پیگیری اقدامات شهرداریها در ارتباط با اجرایی شدن سامانه پایش تصویری  با موضوع پیگیری اقدامات شهرداریها در ارتباط با اجرایی شدن سامانه های پایش تصویری و نحوه پرداخت وجه از طریق ذیحسابی استانداری در محل دفتر حمل و نقل و ترافیک استانداری در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیته پایش تصویری استان

جلسه کمیته پایش تصویری استان با  موضوعنحوه استقرار و بهره برداری سامانه های هوشمند نظارتی و کنترل ترافیک در شهرهای زاهدان-زابل-ایرانشهر-چابهار در محل دفتر کار معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی با حضور معاونین محترم هماهنگی امور عمرانی و امنیتی و انتظامی و همچنین شهرداران محترم شهرستان های زاهدان ، زابل ، چابهار و ایرانشهر در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه ستاد سرمایه گذاری استان

جلسه ستاد سرمایه گذاری استان با موضوعات احداث کارخانه بازیافت خودرو در شهرستان زاهدان و درخواست مجوز استفاده از آب مازاد چاه محفوره در محل دفتر معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل و ترافیک

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل و ترافیک  با موضوع بررسی آمادگی دستگاههای عضو با توجه به آغاز سفرهای تابستانی سال 95  در محل حوزه معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کمیته سامانه های حفاظتی

جلسه کمیته سامانه های حفاظتی با موضوع بررسی و اولویت بندی روستاهای استان جهت طرح پایش تصویری و استفاده از دهیاری ها در برقراری امنیت پایدار در محل معاونت محترم امنیتی و انتظامی استانداری در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه هماهنگی نصب دوربین های پایش تصویری

جلسه هماهنگی نصب دوربین های پایش تصویری با موضوع بررسی همکاری مشترک شهرداری و نیروی انتظامی در تسریع روند اجرای قرارداد در محل حوزه معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه بررسی روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی

جلسه بررسی روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی با موضوع بررسی روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی و رفع مشکلات بوجود آمده در محل سازمان تاکسیرانی زاهدان در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه بررسی سرمایه گذاری مشترک سازمان اتوبوسرانی و سازمان ترمینال شهرداری زاهدان

جلسه بررسی سرمایه گذاری مشترک سازمان اتوبوسرانی و سازمان ترمینال شهرداری زاهدان با موضوع بررسی و ایجاد مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین در شهر زاهدان در محل شهرداری زاهدان در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه کارگروه استانی ستاد نوسازی ناوگان حمل و نقل استان

جلسه کارگروه استانی ستاد نوسازی ناوگان حمل و نقل استان با موضوع بررسی رسیدگی به مشکلات شرکت صدرا و رفع مشکلات آن شرکت در محل حوزه معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی در تیر ماه 1395 برگزار گردید .

جلسه پیگیری و اعتبار تسهیلاتی از طریق صندوق کارآفرین امیدبرای شرکت تاکسی بیسیم نیایش

جلسه پیگیری و اعتبار تسهیلاتی از طریق صندوق کارآفرین امید برای شرکت تاکسی بیسیم نیایش با موضوع جایگزینی تاکسی های فرسوده و افزایش توان ناوگان حمل و نقل عمومی در محل سازمان تاکسیرانی زاهدان در خرداد ماه 95 برگزار گردید.

جلسه تجیهز محورهای شریانی استان به سامانه های ثبت تخلفات عبور و مرور

جلسه تجیهز محورهای شریانی استان به سامانه های ثبت تخلفات عبور و مرور با موضوع بررسی و زمان بندی اجرای طرح در بازه زمانی تا پایان سال 95  در محل اداره کل حمل و نقل پایانه های استان در خرداد ماه سال 95 برگزار گردید.

جلسه رسیدگی به مشکلات تعدادی از رانندگان تاکسی بیسیم

جلسه رسیدگی به مشکلات تعدادی از رانندگان تاکسی بیسیم با موضوع بررسی مشکلات تعدادی از رانندگان تاکسی بیسیم بانوان زاهدان در محل سازمان تاکسیرانی زاهدان در خرداد ماه 95 برگزار گردید .

جلسه بررسی آخرین وضعیت ناوگان حمل و نقل بار و مسافر

جلسه بررسی آخرین وضعیت ناوگان حمل و نقل بار و مسافر با موضوع آخرین وضعیت ناوگان حمل و نقل بار و مسافر با توجه به ابلاغیه جدید هیات وزیران در خرداد ماه 95 در محل فرمانداری زاهدان برگزار گردید .

جلسه بررسی ظرفیت سازمان های اتوبوسرانی

جلسه بررسی ظرفیت سازمان های اتوبوسرانی با موضوع ظرفیت سازمان های اتوبوسرانی در اجرای برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی با هدف جایگزینی اتوبوسهای فرسوده وفق مفاد ماده 12 قانون رفع موانع تولید در محل سازمان اتوبوسرانی زاهدان در خرداد ماه سال 95 برگزار گردید.

جلسه بررسی ظرفیت سازمان تاکسیرانی

جلسه بررسی ظرفیت سازمان تاکسیرانی با موضوع ظرفیت سازمان های تاکسیرانی در اجرای برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی با هدف جایگزینی تاکسیهای فرسوده در محل شهرداری زاهدان در خرداد ماه 95 برگزار گردید.

جلسه کمیته سامانه های هوشمند نظارتی (پایش تصویری)

جلسه نحوه استقرار و بهره برداری سامانه های هوشمند نظارتی در شهرهای زاهدان-زابل-ایرانشهر-چابهار-خاش در محل حوزه معاونت عمرانی در خرداد ماه سال 1395 برگزار گردید .
خلاصه جلسه به شرح ذیل می باشد :

این جلسه با هدف تامین اعتبارات مورد نیاز جهت اجرای فاز اول استقرار و بهره برداری از سامانه های هوشمند نظارتی در شهرهای استان بنا به دعوت معاون محترم هماهنگی امور عمرانی و با حضور معاونت محترم امنیتی و انتظامی، شهرداران شهرهای مورد نظر و سایر مدعوین برگزار گردید.


در این جلسه ابتدا معاونت امنیتی و انتظامی استانداری اشاره ایی به سابقه اجرایی و ضرورت برقراری امنیت پایدار در سطح شهرها و فوائد حاصل از اجرای طرح در جهت مدیریت مناسب شهری داشتند و این موضوع که چنانچه بخواهیم سیستم کار آمد در حوزه نظارت و ارائه خدمات داشته باشیم لزوماً باید در مسیر تحقق نظارت های تصویری گام برداریم در ادامه معاونت هماهنگی امور عمرانی نیز با تاکید بر اجرایی شدن طرح امنیت شهری از طریق نصب دوربین های پایش تصویری عنوان کردند ، جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در حوزه دوربین های پایش تصویری مقرر سات این طرح از طریق مجری که دارای تاییدهای لازم می باشد به مرحله اجرا گذاشته شود.


جلسه کارگروه استانی

 جلسه کارگروه استانی با موضوع بررسی و تبیین سیاست های جدید در تسریع فرآیند مراکز اسقاط خودرو و نوسازی ناوگان فرسوده در محل حوزه مغاونت عمرانی استانداری در خرداد ماه سال 95 برگزار گردید.

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل استان

جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل استان با موضوع بررسی ایجاد محدودیت های ترافیکی برای وسایط نقلیه سنگین در محور خاش-میرجاوه با حضور معاون محترم امور عمرانی استانداری ، مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان، مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های استان و مدیر دفتر حمل و نقل و ترافیک در محل معاونت عمرانی استاندرای در اردیبهشت ماه 95 برگزار گردید.

جلسه کارگروه شورای ترافیک شهرستان زاهدان

جلسه کارگروه شورای ترافیک شهرستان زاهدان با موضوع بررسی موراد رسیده به دبیرخانه در محل فرمانداری زاهدان در اردیبهشت ماه 95 برگزار گردید.

جلسه کمیته حل اختلاف و رسیدگی به تخلفات بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی سازمان اتوبوسرانی

جلسه کمیته حل اختلاف و رسیدگی به تخلفات بهره برداران بخش خصوصی اتوبوسرانی سازمان اتوبوسرانی در خصوص بررسی موارد رسیده به کمیته در محل سازمان اتوبوسرانی در اردیبهشت ماه 95 برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی با حضور مسئولین بانکهای عامل مبنی بر چگونگی اعطای تسهیلات جهت طرح نو سازی 90 هزار تاکسی فرسوده

جلسه هم اندیشی با حضور مسئولین بانکهای عامل مبنی بر چگونگی اعطای تسهیلات جهت طرح نو سازی 90 هزار تاکسی فرسوده  در محل سازمان تاکسیرانی زاهدان در خصوص اعطای تسهیلات به دارندگان خودرو تاکسی در  فروردین ماه 95 برگزار شد.

جلسه مکان یابی احداث مرکز معاینه فنی خودروه های سنگین

جلسه مکان یابی احداث مرکز معاینه فنی خودروه های سنگین با موضوع بررسی احداث مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین در شهر زاهدان و سازمان های وابسته به شهرداری در محل سازمان ترمینال های شهرداری در اردیبشهت ماه 95 برگزار گردید.

جلسه درخصوص برررسی تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی

جلسه درخصوص برررسی تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی در محل بانک کار آفرینان استان با موضوع طرح نوسازی ناوگان و اعطالی تسهیلات در فروردین ماه 95 برگزار شد.