اخبار و اطلاعیه ها

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری: حضور پررنگ خانواده روستایی وعشایری استان در جشنواره طلایه داران شکوه ایران زمین
به گزارش روابط عمومی استانداری،مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری، درحاشیه برگزاری جشنواره «طلایه داران شکوه ایران زمین در سواحل مکران» که با هدف نمایش ظرفیت و جاذبه های گردشگری و فرهنگی برگزار می شود افزود: این جشنواره در مبعث فرخنده نبی مکرم اسلام(ص) و به مدت پنج روز به میزبانی شهرستان چابهار در حال برگزاری است.
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳
تفاهمنامه همکاری وزارت کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای توسعه عمرانی روستاها
نشست اجرایی تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در احیای جوامع روستایی و توسعه عمران و روستاها برگزار شد.
۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
افزایش 20 درصدی اعتبارات دهیاری ها و عشایر استان
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با اشاره به اهمیت توسعه متوازن روستایی در استان، گفت: اعتبارات واریزی به دهیاری‌ها در سال‌جاری، با هدف محرومیت زدایی دارای افزایش چشمگیر بوده است و با تلاش‌های صورت گرفته و با نگاه دولت مردمی اعتبارات روستایی استان 20درصد بیشتر شده است.
۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
احداث  ده  هزار پنل خورشیدی در استان سیستان و بلوچستان/سامانه مهرسان ارایه دهنده خدمات ویژه برای متقاضیان پنل خورشیدی
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با اعلام این خبر افزود: باهدف توسعه پایدار جامعه‌ روستایی و بهره مندی هر چه بیشتر آنان از انرژی پاک، طرح تامین و اجرای ده هزار پنل خورشیدی در دستور کار دفتر قرار گرفته است.
۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری : بهره برداری از 180پروژه عمرانی در حوزه روستاها همزمان با دهه مبارکه فجر در
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری گفت: به مناسبت دهه مبارکه فجر 180پروژه عمرانی در حوزه روستاهای سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح خواهند شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری: دوره های آموزشی تخصصی دهیاری ها با رویکرد ارتقاء دانش تخصصی دهیاری ها با جدیت
به گزارش روابط عمومی استانداری، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در سفری یک روزه به شمال استان از مهم ترین پروژه های عمرانی در حوزه روستاها بازدید کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۸:۳۳
دسترسی به جدیدترین بخشنامه ها و  قوانین و مقررات دهیاری ها در پرتال دفتر روستایی سایت استانداری سیستان و بلوچستان
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خبر داد : بخشنامه ها، قوانین و مقررات مربوط به دهیاری ها در خروجی درگاه خبری دفتر روستایی قرار گرفت.
۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
« قبلی صفحه ۱ از ۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ بعدی »