اخبار

افتتاح ۴۲ پروژه مختلف در بخش مرکزی شهرستان خاش در هفته دولت

افتتاح ۴۲ پروژه مختلف در بخش مرکزی شهرستان خاش در هفته دولت
در چهارمین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار, افزون بر ۴۲ پروژه مختلف در بخش مرکزی شهرستان خاش افتتاح شد .
در چهارمین روز از هفته دولت با حضور باقر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار , یوسفی فرماندار خاش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افزون بر ۴۲ پروژه مختلف در بخش مرکزی شهرستان خاش افتتاح شد.
دکتر کرد با تبریک هفته دولت و قدردانی از تلاش های مسئولان گفت: اجرای پروژه های مختلف در راستای توسعه و کمک به رشد و آبادانی منطقه است که دولت با نگاه بلندی که نسبت به استان سیستان و بلوچستان دارد برای رفع مشکلات تدبیر می کند.
وی افزود: دولت با حمایت از سرمایه گذاران و بهره گرفتن از فرصت ها و پتانسیل های موجود برای توسعه استان تلاش می کند.
پروژه آسفالت معابر شهری به مساحت ۹۵ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال، تعداد ۱۹ پروژه کشاورزی با اعتباری حدود ۱۸ میلیارد ریال که شامل احداث یک مرغداری با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اعتبار ۶ میلیارد ریال است، تعداد چهار پروژه راه روستایی با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال, تعداد ۱۲ پروژه برق روستایی با حدود ۴۰ میلیارد ریال، ساخت چهار باب منزل خانواده های دارای دو معلول تحت پوشش بهزیستی با یک میلیارد ریال اعتبار و ساخت تعداد چهار مدرسه یک کلاسه با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از جمله پروژه هایی بودند که امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان خاش کلنگ زنی و افتتاح شد.

 
۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰