اخبار

جلسه هماهنگی برگزاری سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور

جلسه هماهنگی برگزاری سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر  کشور

سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر  کشور در تهران برگزار می شود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت : سومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور با شعار «مناطق روستایی و عشایری ، کانون تولید و ارزش آفرینی» ، به مدت چهار روز از 15 لغایت 18 اسفندماه  در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. 

دکتر باقر کرد در جلسه هماهنگی برگزاری این نمایشگاه ضمن تأکید بر حضور فعال و پررنگ  استان افزود : با توجه به کسب رتبه برتر استان  سیستان و بلوچستان در دومین دوره نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر در سال گذشته ، انتظار می رود با همکاری دستگاههای اجرایی و فرمانداریهای استان این توفیق در سال جاری مجدد تکرار شود.

وی این نمایشگاه  را فرصتی ارزشمند برای معرفی فرهنگ ، هنر و آداب و رسوم استان دانست که باید دستگاههای اجرایی مرتبط در این زمینه  تلاش کنند .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اظهار داشت  :  در گذشته فعالیتهایی  همچون برگزاری هفته  فرهنگی سیستان و بلوچستان به صورت پراکنده انجام شده اما برگزاری این نمایشگاه به صورت متمرکز و گردهمایی همه استانها ، شرایط بسیار ایده آلی برای معرفی توانمندیهای کشاورزی ، صنعتی ، معدن ، گردشگری ، صنایع دستی و بوم گردی در سطح ملی است .

 

 

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵