اخبار

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند

مدیرکل امور روستایی وشوراهای استانداری سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری ‌های وزارت کشور، مدیرکل امور روستایی وشوراهای استانداری، سرپرست فرمانداری ویژه چابهار، بخشداران و دهیاران شهرستان های کنارک، نیکشهر و قصرقند مورخ 1396/2/20 در محل فرمانداری چابهر برگزار گردید.

آرش جمالزهی مدیرکل امور روستایی وشوراهای استانداری هدف از برگزاری این همایش را آگاه سازی بخشداران و دهیاران با آخرین دستوالعمل ها، بخشنامه ها، قوانین و مقررات، برنامه ها وسیاست های دولت در حوزه دهیاری ها و تبادل تجارب یکدیگر عنوان کرد.
وی تصریح کرد: در این همایش بیش از 400 نفر از دهیاران حضور داشتند که چهار نفر از چهار شهرستان به نمایندگی مسائل و مشکلات را مطرح کردند.
مدیرکل امور روستایی وشوراهای استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک هزار و 628 دهیاری در سطح استان فعال هستند.
 در این جلسه دهیاران مسائل و مشکلات پیش روی دهیاری ها را بیان کردند و مطالبی توسط کارشناسان و مدیران درخصوص مدیریت پسماند، صندوق بیمه روستاییان، عشایر و کشاورزان و بهره مندی روستاییان از اینترنت، تلفن، آب و برق ارایه شد.

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند1  

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند2  

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند3  

همایش دهیاران شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند4

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۲۱