اخبار

ضرورت آمادگی دستگاههای امدادی و خدماتی برای تعطیلات نوروزی

ضرورت آمادگی دستگاههای امدادی و خدماتی برای تعطیلات نوروزی
دکتر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی آمادگی نهادهای امدادی ، خدماتی و انتظامی را در ایام تعطیلات نوروزی برای کنترل حوادث احتمالی و ایجاد زمینه آرامش فکری در مردم و گردشگران خواستار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی از دستگاه های اجرایی عضوشورای هماهنگی مدیریت بحران استان خواست با تمام ظرفیت و توان خود مهیای خدمات رسانی به هموطنان در روزهای تعطیلات نوروزی شوند.

دکتر کرد در این جلسه با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مسئولان در ایام نوروز حوادث رانندگی است، حضور قدرتمند پلیس راهور در جاده ها و همچنین تشکیل کشیک های نوروزی و تیم های بازرسی دامپزشکی، بهداشت و درمان و سایر ادارات خدمات رسان را ضروری دانست.

همچنین ایشان با اشاره به شرایط جوی و تغییرات آب و هوایی در فصل بهار خواستار اطلاع رسانی دقیق به مسافران قبل از سفرشد ، تا گردشگران و مسافرین اطلاعات لازم را از دستگاه های مختلف اعم از هواشناسی و پلیس راهور قبل از سفر کسب کنند.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز مسئولیت سنگینی بر عهده شهرداری ها و دهیاری ها است خواستار آن شد  تا این مجموعه ها با نظافت و فضاسازی در سطح شهرها و روستاها، بستر مناسبی را برای ارائه تصویر خوشایند از استان در نظر مسافران نوروزی فراهم کنند.

ضمنا در این جلسه مسئولین کارگروههای چهارده گانه مدیریت بحران گزارش عملکرد را به اعضای شورا ارایه نمودند .

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹