اخبار

قیصر از ورود خودرو آریو و ون هایس به ناوگان تاکسیرانی کشور خبر داد

قیصر از ورود خودرو آریو و ون هایس به ناوگان تاکسیرانی کشور خبر داد
مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور از پیوستن خودرو «آریو» و «ون هایس» به ناوگان تاکسیرانی در شهرهای کشور خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور بنا به اظهارات مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه به زودی خودرو آریو و ون هایس در ناوگان تاکسیرانی کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مهندس قیصر در این خصوص گفت: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده و طی توافق انجام شده با شرکت خودروسازی سایپا به زودی خودروی دنده اتوماتیک تولید داخل، یعنی خودروی سدان سایپا آریو و خودرو ون هایس به ناوگان تاکسیرانی کشور افزوده می‌شود که البته واگذاری این خودرو با اولویت نوسازی و درصورت نیاز در قالب طرح توسعه ناوگان می‌باشد.

مدیرعامل اتحادیه افزود خودرو مذکور با تسهیلات مناسبی توزیع و در اختیار رانندگان محترم تاکسی در سراسر شهرهای کشور قرار گرفته و وارد چرخه حمل و نقل عمومی خواهد شد.

همچنین مهندس قیصر از پیگیری درخصوص ورود خودرو تیبا به ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و اظهار امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک بتوانیم خودرو تیبا را نیز به چرخه حمل و نقل همگانی وارد نموده و این خودرو در کنار سایر خوروهای استاندارد، در تاکسیرانی، آژانس‌ها و شرکت‌های حمل و نقل درون‌شهری مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی در پایان با بیان اینکه سعی داریم با ورود خودروهای جدید طرح نوسازی ناوگان با شتاب بیشتری صورت گیرد، اظهار داشت؛ تمام تلاش‌مان را بر جلب رضایت هموطنان عزیز معطوف داشتیم و امیدواریم که خودروهای آریو و ون هایس با استقبال مردم و رضایتمندی هر چه بیشتر شهروندان مواجه گردد.

۲۶ دی ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵