اخبار

تاکید قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور بر اجرای فاز دوم نصب دوربین‌های نظارتی در مراکز معاینه فنی

تاکید قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور بر اجرای فاز دوم نصب دوربین‌های نظارتی در مراکز معاینه فنی
قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور در جلسه مشترک دست‌اندرکاران امور معاینه فنی گفت: فاز دوم و سوم نصب دوربین‌های نظارتی باید طی زمان‌بندی مشخص اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، مهندس راحتی در این جلسه اظهار کرد: با توجه به پایان فاز اول نصب دوربین در قسمت ورودی مراکز معاینه فنی، فاز دوم و سوم نصب دوربین‌های نظارتی باید طی زمان‌بندی مشخص اجرایی شود.

وی افزود: متاسفانه برخی مواقع شاهد برخی تخلفات در حوزه معاینه فنی هستیم که با متخلفین باید با جدیت برخورد و در صورت لزوم افراد متخلف باید به مراجع قضایی معرفی شوند.

مهندس راحتی با تاکید بر راه‌اندازی خط آزمون خودروهای دیزلی سبک در مراکز معاینه فنی، خاطر نشان کرد: به جهت خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان باید مراکز معاینه فنی بیشتری در شهرها و استان‌ها راه‌اندازی شود.

قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور با تاکید بر تدوین دستورالعمل جانمایی دستگاه‌های آزمون در مراکز معاینه فنی در اولین فرصت از سوی اتحادیه، گفت: دستورالعمل ماده 3 نیازمند بازنگری است که به حتم باید در فرصتی مناسب این دستورالعمل مورد بازنگری قرار گیرد.

جلسه مشترک دست‌اندرکاران امور معاینه فنی با حضور مهندس راحتی قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور، قیصر دبیر اجرایی ستاد معاینه فنی کشور، محمدیان مدیرکل دفتر حمل و نقل و دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، جعفرپور مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور، حسینی‌منش دبیر ستاد معاینه فنی تهران و جمعی از کارشناسان مربوطه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمدیان، جعفرپور، قیصر و حسینی‌منش هر کدام به بیان دیدگاه‌های خود و برنامه‌های در دست اقدام و نیز فرصت‌ها و تهدیدها در حوزه معاینه فنی پرداختند.

در پایان این جلسه حاضرین از مرکز کنترل داده و واکاوی اطلاعات بازدید و از نزدیک در جریان روند این سامانه قرار گرفتند.

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳