اخبار

بازدید از بیمارستان فوق تخصصی 96 تختخوابی "دی"

بازدید از بیمارستان فوق تخصصی 96 تختخوابی "دی"
استاندار به همراه مسئولين استانی از روند اجرایی بیمارستان فوق تخصصی دی بازدید کردند .

       استاندار سیستان و بلوچستان از بیمارستان فوق تخصصی 96 تختخوابی "دی" که توسط بخش خصوصی بومی استان در زاهدان ساخته می شود، بازدید کرد.  علی اوسط هاشمی گفت: 1000 میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی در 3 تا 4 پروژه بزرگ در این استان سرمایه گذاری شده است که این میزان سرمایه گذاری با بودجه پروژه های عمرانی خرد استان برابری می کند.

·   وی بیان داشت: خوشحالیم که بخش خصوصی استان به این مرحله از اشتیاق و تمایل رسیده که در استان خود منشاء اثر توسعه و خیر باشد. وی  اظهار داشت: با تغییر نگاه ها به بخش خصوصی در استان ، آینده توسعه این منطقه قطعا متفاوت از امروز خواهد بود.

استاندار مرتفع نمودن بخشی از نیازهای مردم استان توسط سرمایه گذاران بومی را نشانه تغییر فضای استان به سمت رشد و توسعه عنوان کرد . وی تصریح کرد: با مشارکت و همراهی هم در تغییر نگاه ها به سمت توسعه و پیشرفت ، استان می تواند قواره خودش را به دست آورد و مردم نیز با توجه به بعد مسافت از مرکز نیاز های خود را در درون استان خودشان جست و جو نمایند

بازدید

هاشمی  با  تاکید اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان توجیه اقتصادی دارد در ادامه خاطرنشان ساخت: موجب افتخار است که با توجه به رویکرد کلان دولت تدبیر و امید به استان ، بخش خصوصی نیز توان خود را در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی در منطقه به نمایش گذاشته است. استاندار سیستان و بلوپستان اظهار داشت: با حمایت دولت از این قبیل پروژه ها که در ابتدای مسیر هستند، تا جایی که مقدور است  در ادامه مسیر  نیز هیچ مانعی برای رشد و شکوفایی آنها وجود نخواهد داشت. وی ادامه داد: هم اکنون دو بیمارستان با سرمایه بخش خصوصی در استان در حال ساخت است. استاندار  اضافه کرد: کارفرمایان بومی از توان نیروهای بومی و خدمات مصرفی داخل استان در پروژه ها و طرح ها استفاده کنند.

همچنین دکتر شهنوازی یکی از سرمایه گذاران این بیمارستان با تشکر از حمایت های بی دریغ استاندار بیان کرد: تلاشها و حمایت استاندار به ما انگیزه و رغبت به ادامه کار می دهد.

گفتنی است بیمارستان فوق تخصصی "دی" که کلنگ ساخت آن قریب دو ماه گذشته با حضور استاندار به زمین زده شد، امروز 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. این بیمارستان با 20 هزار متر مربع زیربنا در   9طبقه طی سه سال ساخته خواهد شد و یک سال زمان برای تجهیز نیاز دارد


بازدید

 300میلیارد تومان منابع مالی برای ساخت این بیمارستان پیش بینی شده است که سهم بخش خصوصی 30 درصد است و باقیمانده آن با دریافت وام از صندوق توسعه ملی تامین می شود. این بیمارستان فوق تخصصی که در افق بلند مدت به 200 تخت قابل افزایش است دارای بخشهای جراحی عمومی، جراحی زنان، گوش ، حلق و بینی، جراحی فک و صورت، ارتوپدی،مغز و اعصاب، داخلی اطفال، رادیولوژی ،اورژانس ، چشم پزشکی و غیره است.


بازدید  

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳