اخبار

برگزاری جلسه پیگیری اقدامات انجام شده در جهت توقف کامل زمین خواری در چابهار

برگزاری جلسه پیگیری اقدامات انجام شده در جهت توقف کامل زمین خواری در چابهار
برگزاری جلسه پیگیری اقدامات انجام شده در جهت توقف کامل زمین خواری در چابهار

برگزاری جلسه پیگیری اقدامات انجام شده در جهت توقف زمین خواری در چابهار

صبح روز مورخ 95/2/14 جلسه پیگیری آخرین اقدامات انجام شده در جهت توقف کامل زمین خواری در حوزه شهرستان چابهار با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار این شهر و مدیران کل دستگاههای اجرایی ذیربط برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای مهندس بیجار مدیر کل دفتر فنی ضمن گزارش آخرین اقدامات انجام گرفته در جهت توقف زمین خواری در حوزه شهرستان چابهار بیان نمودند این مسئله در چابهار با اقدامات انجام گرفته به شذت کاهش یافته و همچنان مسئولین در حال کار شبانه روزی تا توقف کامل این امر می باشند. همچنین ایشان از کلیه دستگاههای ذیربط به جهت کارهای انجام شده تشکر نمودند.

در ادامه آقای مهندس کرد مدیر کل محترم راه و شهرسازی جنوب استان گزارشی از وضعیت مبارزه با زمین خواری ارائه و خبر از استقرار یگان ویژه حفاظتی جهت برخورد با هرگونه مورد زمین خواری در منطقه را دادند و همچنین اعلام نمودند با استقرار این یگان با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه سریعاً برخورد خواهد شد.

شهردار محترم چابهار نیز ضمن بیان پیشنهاداتی در این زمینه از دادستانی استان خواستند اختیارات شهرداری ها را در این حیطه و همچنین شدت برخورد با متخلفین افزایش یابد.

نماینده دادستانی استان نیز ضمن بیان موارد قانونی برخورد با متخلفان همکاری تنگاتنگ و هرچه بیشتر این نهاد با دستگاههای اجرایی در جهت ریشه کن نمودن زمین خواری در منطقه را اعلام نمودند.

 

zamin4 

zamin3  

zamin2

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳
0 |