اخبار

افتتاح پروژه های عمرانی در هفته دولت

افتتاح پروژه های عمرانی در هفته دولت
افتتاح چندین پروژه عمرانی در راه و شهرسازی ایرانشهر

چندین طرح و پروژه عمرانی با حضور دکتر نورزاد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت زیرساخت وزارت راه و شهرسازی به همراه دکتر باقر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . در بازدید از پروژه بزرگراه ایرانشهر خاش و قطعه 2 راه آهن چابهار - ایرانشهر چندین پروژه راهسازی و روکش آسفالت حوزه اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر افتتاح شد.

پروژه روکش آسفالت نیکشهر بنت به طول 75 کیلومتر با اعتبار 15 میلیارد تومان و پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور نیکشهر قصرقند با اعتبار بیش از 7 میلیارد تومان  از جمله پروژه های  افتتاحی می باشند.

ضمنا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان طی بازدید به عمل آمده از روند اجرای پروژه احداث راه فنوج تنگ سرحه که یکی از خواسته‌های مردم شهرستان فنوج است از روند عملیات بازگشایی و اجرای ابنیه در طول پروژه ابراز رضایت خود را اعلام داشته است.

در ادامه برنامه افتتاحیه هفته دولت در شهرستان دلگان پروژه بهسازی و روکش آسفالت دلگان - ذهکلوت به طول 10کیلومتر، دلگان هودیان به طول 8 کیلومتر، راه روستای چاه میرک و روستای علی آباد لدی جمعا به طول 4کیلومتر و روکش آسفالت بمپور، جلگه از دیگرطرح‌های افتتاحیه در شهرستان دلگان بوده است.

۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰