اخبار

بیست و دوم بهمن بر فجر آفرینان مبارکباد

بیست و دوم بهمن بر فجر آفرینان مبارکباد

    پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص)  ، به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت . تأثیر سریع انقلاب اسلامی ایران در منطقه و بر آشفتن شعله خشم مردم مسلمان و غیرمسلمان در بسیاری از کشورهای تحت سلطه استعمار، گواه روشنی بر این مدعاست؛ زیرا در کمتر مقطعی از تاریخ ،  شاهد پیروزی و تأثیرگذاری قاطع جنبشی صرفا مردمی بوده ایم.

    بیست و دوم بهمن ،  یادآور حماسه پرشکوه و کم نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت بزرگمردی راستین و با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی مقابل استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و اجتماعی خویش را آغاز کند و بار دیگر نقش تاریخی و بی مانند خود را در اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی تجدید کند.

    بی تردید تمامی آحاد جامعه اسلامی و بزرگ ایران ، دست در دست هم و با اتحاد و وحدت امسال نیز به مانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های رهبر کبیر انقلاب امام خمینی ( ره ) ، بیعتی مجدد با مقام معظم رهبری (مدظله العالی )خواهند داشت.

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۵۳